« busy guliwer

Rzeszowskie busy na wynajem

Wynajem busów w Rzeszowie na atrakcyjnych zasadach to nic nowego. Przedsiębiorstwa przewozowe świadczą usługi zarówno mieszkańcom, jak i turystom, którzy chcą zwiedzić najciekawsze zakątki Podkarpacia.

Busy są pojazdami przystosowanymi do przewozu kilkunastu osób – w sam raz na małą wycieczkę do miejsca kultu religijnego, kurortu nadmorskiego, czy też parku rozrywki. Busem raczej nie będą podróżowały grupy szkolne – na wycieczki jedzie zwykle kilka klas, ponieważ wtedy koszty są po prostu niższe i łatwiej wynegocjować niższą cenę.

Wynajem busów odbywa się na podstawie umowy zawieranej między przewoźnikiem a organizatorem wycieczki. Na jej podstawie uczestnicy wycieczki uzyskują prawo do przejazdu określoną trasą, do miejsca będącego celem podróży.

W umowie są określane wszystkie istotne elementy usługi przewozu – rodzaj pojazdu, liczbę pasażerów, trasa wycieczki (uwzględniając punkt startowy i końcowy), koszt usługi i warunki płatności. Znajdziemy tam także inne, standardowe postanowienia, np. siła wyższa, postanowienia końcowe. Koszt zapłaty można podzielić na dwie części – zaliczkę płatną przed podróżą i pozostałą kwotę płatną po zakończeniu podróży, np. w terminie 7 dni od otrzymana faktury VAT od przewoźnika. Najczęściej całość kwoty jest wpłacana jeszcze przed rozpoczęciem podróży.Gdzie działamy?

Podkarpacie, a szczególnie: Rzeszów, Tarnów, Dębica, Przemyśl

O naszej firmie

Zobacz ofertę już teraz!

Przeczytaj także:

Warto przeczytać także kilka artykułów z branży transportowej, szczególnie jeżeli interesuje nas przewóz osób.