« busy guliwer

Do pracy najwygodniej busem

Przewóz zarobkowy jest bardzo dochodowym biznesem w rejonach, gdzie połączenia koleją lub autobusem należącym do PKS S.A. są rzadkością, albo nie ma ich wcale.

Działalność gospodarcza polegająca na przewozie osób i ich rzeczy z perspektywy usługobiorców jest uzupełnieniem regularnej komunikacji publicznej. Przewozy odbywają sę regularnie, zgodnie z rozkładem jazdy autobusów. Właśnie takie znaczenie mają przejazdy do pracy busem linią Przeworsk – Rzeszów. Dla wielu pracowników jest to najtańszy i najbardziej komfortowy sposób na dojazd do miejsca pracy. Podczas jazdy autobusem można porozmawiać ze znajomymi, poczytać książkę, obejrzeć odcinek serialu, albo pograć w grę na swoim smartfonie – w czasie jazdy samochodem nie jest to możliwe.

Nie każdy przedsiębiorca może świadczyć usługi przewozu osób. Potrzebne są odpowiednie zezwolenia od organu administracji na transport osób. Poprzez kupienie biletu pasażer zawiera umowę przewozu. W przypadku grupowych przewozów sytuacja wygląda nieco inaczej. Wtedy organizator przewozu zawiera z przedsiębiorstwem przewozowym umowę na rzecz uczestników przewozu – podróżnych.

Autobusy prywatnych przewoźników odjeżdżają zwykle z przystanków autobusowych, dworców lub przystanków dworcowych.Gdzie działamy?

Podkarpacie, a szczególnie: Rzeszów, Tarnów, Dębica, Przemyśl

O naszej firmie

Zobacz ofertę już teraz!

Przeczytaj także:

Warto przeczytać także kilka artykułów z branży transportowej, szczególnie jeżeli interesuje nas przewóz osób.